Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Dostępność produktów w sklepie

Przy każdym artykule, po prawej stronie od zdjęcia podana jest dostępność danego produktu, czyli czas oczekiwania na jego wysyłkę (wyrażony w dniach roboczych od momentu przyjęcia zamówienia do realizacji).

Produkty o statusie "dostępny od zaraz" lub "brak informacji" to przeważająca większość naszego asortymentu. Znajdują się one fizycznie w naszym magazynie i wysyłane są najczęściej w ciągu 24h od momentu złożenia zamówienia.

W zależności od wyboru przez klienta sposobu dostawy i płatności towar dostępny od zaraz może znaleźć się w Państwa posiadaniu już nawet niecałe 24h od złożenia zamówienia (w przypadku wyboru przesyłki kurierskiej i płatności przy odbiorze, dotyczy to zamówień złożonych do godziny 14.)

Dla produktów oznaczonych "spodziewana dostawa" lub "dostępny na zamówienie" termin realizacji wydłuża się. Oznacza to, iż towar ten nie znajduje się w naszym magazynie z różnych przyczyn - oczekujemy na dostawę lub musimy specjalnie dla Państwa zamówić go u naszego dostawcy. Po otrzymaniu zamówienia na taki produkt, klient zostanie poinformowany telefonicznie lub mailowo o terminie dostawy.

Artykuły o statusie "chwilowo brak" lub "wycofany z oferty" oznaczają, że nie mamy ich w magazynie, gdyż ich zapas aktualnie się wyczerpał. Musimy w takim przypadku uzupełnić braki magazynowe. Nie jesteśmy w stanie określić dokładnie terminu ich dostawy, dlatego w przypadku zamówienia produktów  o  takim statusie będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie lub pocztą elektroniczną, by ustalić indywidualnie termin dostawy.

Produkty oznaczone jako "chwilowo brak" lub "wycofany z oferty" nie zostały wycofane z naszej stałej oferty lecz z różnych przyczyn nie jesteśmy w stanie określić, kiedy pojawią się na naszym magazynie.

Prosimy wziąć pod uwagę, że w przypadku wyboru przez klienta płatności przelewem, termin dostawy wydłuża się o czas realizacji przelewu, w naszym systemie wysyłek paczki kierowane są do realizacji dopiero po zaksięgowaniu należności na naszym koncie bankowym, a nie  w momencie wykonania przelewu przez klienta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl